Jednym z powodów, dla których jesteśmy w stanie zaoferować tak wiele popularnych produktów do druku z wysyłką tego samego dnia, jest nasze zaangażowanie w inwestowanie w najlepszą technologię druku. Oznacza to nie tylko, że jesteśmy w stanie wyprodukować dużą ilość artykułów drukowanych z wysokiej jakości wykończeniem, ale także, że możemy zaoszczędzić czas i koszty, które są następnie przekazywane klientom dzięki konkurencyjnym cenom w całej naszej ofercie.

W ramach naszej ostatniej rundy inwestycji zainstalowaliśmy cyfrową maszynę HP Indigo 100K w naszej siedzibie w Rotherham. Maszyna została zainstalowana w styczniu 2022 r., a na początku lutego była gotowa do pracy i zwiększyła wydajność.

Prasa jest pierwszą z serii maszyn HP Series 5 i została okrzyknięta najbardziej wydajnym rozwiązaniem cyfrowym B2 na świecie, z prędkością przetwarzania do 6000 arkuszy na godzinę. Maszyna 100K jest również wysoce zautomatyzowana i może drukować cyfrowo non stop, produkując zadania w trybie back-to-back, z ciągłym podawaniem, układaniem i kalibracją kolorów. Ma to na celu zwiększenie wydajności, co pozwoli nam sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na druk przy jednoczesnym utrzymaniu wiodącego w branży czasu realizacji zleceń.

Nieprzerwana kalibracja kolorów zapewnia również wysoką jakość druku i spójność kolorów w całym nakładzie.

Indigo 100K dołącza do szeregu innych maszyn cyfrowych HP w naszym zakładzie, w tym do zainstalowanej w 2016 roku maszyny cyfrowej HP Indigo 10000 B2, która konsekwentnie znajduje się w pierwszej piątce najbardziej wydajnych maszyn w Europie pod względem wydajności. Będzie ona również pracować razem z zakupioną we wrześniu 2021 roku maszyną HP Indigo 12000, która jest nowszą wersją modelu 10000.

Model 100K ma prędkość większą o 30% w porównaniu z 12000 i 10000, a kiedy wszystkie maszyny będą działać jednocześnie, zapewni to fenomenalną wydajność dla naszych usług druku online.

Po inwestycjach w technologię, inwestujemy również w zespół, prowadząc rekrutację przed szczytami branży poligraficznej w marcu i wrześniu. Rekrutacja obejmuje do 30 nowych wakatów w całej firmie, z operatorami maszyn i stanowiskami biurowymi. Chcesz kształtować przyszłość druku? Sprawdź nasze oferty pracy już dziś!