Jedną z naszych ulubionych rzeczy, jeśli chodzi o wspieranie brytyjskich firm w zakresie potrzeb związanych z drukiem, jest możliwość zobaczenia gotowych produktów w akcji. I tak jak inspirujące jest dla nas oglądanie Twoich wspaniałych kreacji drukarskich, wiemy, że równie inspirujące jest dla Ciebie obserwowanie, jak inne firmy poprawiają doświadczenia klientów i obecność marki dzięki drukowi.

Jednym z fantastycznych przykładów jest nasz długoletni klient, Letterbox Gifts. Poniżej przedstawiamy ich sylwetki, aby dowiedzieć się kim są, jak wykorzystują druk i jakie są ich ulubione usługi oferowane przez instantprint.

Opowiedz nam o swojej firmie!

Letterbox Gifts to niezależna, prowadzona przez kobiety firma z siedzibą w Yorkshire. Jesteśmy domem wygodnych, pięknych prezentów na każdą okazję. Wybieramy, ręcznie pakujemy i dostarczamy zestawy prezentów na wszystkie okazje bezpośrednio do skrzynki na listy.

Założyłyśmy naszą firmę w 2015 roku, ponieważ uważałyśmy, że wysyłanie prezentów do przyjaciół i rodziny, którzy mieszkają daleko, jest bardzo trudne. Niezależnie od tego, czy odbiorca musiał czekać na pocztę i zepsuć sobie niespodziankę, czy też musiał samemu zamówić prezent do zapakowania, a następnie wysłać go dalej - doświadczenie to było dalekie od bezproblemowego, jakie staramy się oferować naszym klientom.


Które produkty poligraficzne odniosły największy sukces?

Stosujemy druk błyskawiczny do naszych kartek okoliczności owych, które ostatecznie przekazują całą treść prezentu, ponieważ są pierwszą rzeczą, jaką klient widzi po otwarciu pudełka i zawierają spersonalizowaną wiadomość od klienta.

Druk błyskawiczny stosujemy także do naszych wkładek do pudełek z prezentami, które przedstawiają nasze prezenty i szczegółowo opisują ich zawartość.

Innym kluczowym dla nas produktem jest bardzo przydatna (i trudna do zdobycia) przywieszka obrotowa od instantprint, ponieważ jest to prosty, ale skuteczny sposób na dodanie indywidualnego znaku firmowego do niektórych naszych prezentów dla klientów korporacyjnych, co sprawia, że nasze prezenty stają się dla nich czymś wyjątkowym.

Często aktualizujemy naszą ofertę, dlatego potrzebujemy możliwości dostosowania ilości i szybkich terminów dostaw.

W jaki sposób sprawiacie, że klienci czują się wyjątkowi?

Personalizacja i wyrażenie serdecznego gestu klienta na naszych Prezentach do Skrzynki na Listy jest dla nas ważne, dlatego pozwalamy klientom na dodanie spersonalizowanej wiadomości do naszych kartek okolicznościowych. Dlatego tak ważne jest, aby kartki dostarczane przez firmę instantprint nadawały się do dalszego druku w naszej drukarni, zarówno jeśli chodzi o niepowlekany papier, jak i wybór gramatury.

Wiedząc, że możemy z łatwością dodać indywidualny branding dla naszych klientów korporacyjnych w krótkim czasie, możemy stworzyć dla nich prezenty, które pozostawią trwałe wrażenie na ich pracownikach i klientach.


Jaka jest główna korzyść ze współpracy z dedykowanym opiekunem klienta?

Możliwość wysłania e-maila do jednego punktu kontaktowego ułatwia omawianie projektów i ilości na zamówienie. Korzystamy również z opcji dostawy na wiele adresów w instantprint, aby podzielić zamówienia i dostarczyć je do naszych drop-shiperów.

Gorąco polecamy usługę zarządzania kontem w instantprint innym firmom. Świadomość, że ma się do czynienia z człowiekiem, a nie tylko ze stroną internetową, daje poczucie pewności, a ponadto firma oferuje usługi i ilości na zamówienie, które nie są dostępne online.