Wszyscy z nas w pewnym momencie spojrzeli na produkt lub usługę i pomyśleli, że moglibyśmy go ulepszyć lub dostarczyć lepszą usługę. Prawdopodobnie 60% z nas miałoby taką myśl, zastanawiało się nad nią przez kilka chwil i przechodziło do czegoś innego - lub pozwoliło jej się po prostu wymknąć. Pozostałe 40% ludzi różni się tym, że przechowuje tę myśl z tyłu głowy i wraca do niej później, kiedy ma więcej czasu, aby naprawdę się nad nią zastanowić. Mniej niż 2% weźmie ten pomysł i przejrzy go na wylot, z czego tylko 1% sprawi, że ich marzenia staną się rzeczywistością.
Być może te 40% myślicieli przemyślało to i zdecydowało, że to nie jest dobry pomysł, być może liczby nie układały się w całość lub różowa wizja w ich umysłach skończyła się, gdy zdali sobie sprawę, co jest stawką. Ile pracy trzeba będzie włożyć, co trzeba poświęcić, aby to marzenie się spełniło? To właśnie odróżnia ludzi takich jak ty i ja od Richardów Bransonów tego świata...
Przedsiębiorcy z jakimkolwiek rozmiarem ambicji to ludzie, którzy mają dość przyziemnych spraw, dość codziennej rutyny ich życia zawodowego. O ile nie masz szczęścia, by mieć pracę dla kogoś innego, kogo kochasz, przeciętna osoba pracuje, by żyć, a nie żyje, by pracować.
Niezależnie od tego, jakie są Twoje powody, by iść na swoje, będziesz musiał mieć trochę odwagi i trochę wytrzymałości. Teraz jest dobry czas na rozpoczęcie działalności gospodarczej, 1000'00's przedsiębiorstw zostały rozpoczęte w recesji, w tym niektóre z największych marek na świecie, z których wszystkie mają przyjść do problemów w pewnym czasie.
Sam założyłem firmy i byłem zaangażowany w kilkanaście innych firm typu start-up, z których nie wszystkie się udało. Szanse na sukces w biznesie są niewielkie, ale musisz sprawić, by to zadziałało. Jeśli jesteś pasjonatem, a następnie utrzymać się na nim, większość firm, które nie uda się to zrobić, ponieważ ich założyciele nie dość iść wystarczająco dużo kapitału, aby zobaczyć firmę przez złe czasy, lub miał siłę przebicia, aby utrzymać się z impetem mieli, gdy po raz pierwszy rozpoczął się z początkowym pomysłem.
Kiedy wpadłem na swój pierwszy pomysł biznesowy, ludzie pytali mnie, dlaczego jest to tak dobry pomysł, że nikt wcześniej o nim nie pomyślał. To jest bardzo dobre pytanie, zanim uruchomisz swoje nowe przedsięwzięcie, powinieneś naprawdę wymyślić kilka odpowiedzi na to pytanie. Daj to trochę poważnego myślenia, jeśli w głębi duszy nadal uważasz, że masz unikalny pomysł i jesteś wygodny z tym ryzykiem, a następnie spać na nim, nie tylko na jedną noc, ale na kilka. To niesamowite, jak wiele jasności można osiągnąć po dobrej nocy, wady w twoich pomysłach mogą być rażąco oczywiste, gdy już wyczyścisz swój umysł z całej tej sennej wizji sukcesu.

Jeżeli twój biznes pomysł opiera się na ty działający natychmiast wtedy ty miałeś lepszy prasować out jakaś potencjalnych gniecenie zanim ty bierzesz the plunge. Znam moich przyjaciół, którzy wzięli zanurzenie w nowym przedsięwzięciu biznesowym sposób na szybko bez przemyślenia go prawidłowo, tylko po to, aby następnie przejść do sprzedaży samochodu, stracić swój dom, a nawet rozbić swoje małżeństwo. Zrób swoje badania przed skokiem do nowego biznesu; upewnij się, że uruchomić swoją wizję przez jak wielu ludzi, że ufasz nie ukraść pomysł. Świeża para oczu może zobaczyć rzeczy inaczej, nie są one zanurzone w sennej wizji masz, pozwól im grać adwokata diabła z koncepcją. Wyciągnij dziury w nim teraz i nadal sprawdzić, czy to utrzymuje się na powierzchni, po tym wszystkim jest to tylko mówienie pomysł przez, w rzeczywistości istnieje mnóstwo przeszkód hodowanych, że nikt nie mógł przewidzieć, ale przynajmniej, jeśli myślisz, że przez prawidłowo i z obiektywnym sposobem masz wystarczająco dobre zrozumienie tego, co twój przeciwko w wielkim szerokim świecie.
Założenie firmy to maraton, a nie sprint. Zacznij powoli, znajdź swoje stopy, zainwestuj swój czas i mieć zasoby zapasowe do inwestowania pieniędzy, gdy jest to potrzebne, ale może to być jedna z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy, które kiedykolwiek zrobisz w życiu. Znacznie więcej pomysłów i myśli na rozpoczęcie działalności gospodarczej, aby przyjść wkrótce - ale w międzyczasie - Powodzenia!
Jeśli podobało Ci się czytanie tego bloga, zapisz się na nasz kanał RSS, który pozwoli Ci być informowanym za każdym razem, gdy umieścimy nowy artykuł na stronie.

Dean Williams

Dean Williams jest blogerem zajmującym się projektowaniem i marketingiem, pracującym dla Print-Print Limited, promującym biznes i budowanie marek poprzez wysokiej jakości marketing drukowany. Jeśli jesteś zainteresowany promocją małych firm, skontaktuj się z nami hello@print-print.co.uk