Jedną z najbardziej ekscytujących części zamawiania druku online jest możliwość zobaczenia gotowego dzieła w momencie, gdy przychodzi ono pocztą - zwłaszcza, gdy wygląda tak dobrze, jak te karty z przepisami od naszego fantastycznego klienta, The Veggienauts Club.

Przyjrzeliśmy się The Veggienauts Club, aby dowiedzieć się, kim są, jak korzystają z druku i jakie są ich najważniejsze wskazówki dotyczące tworzenia druku, który robi wrażenie.

Opowiedz nam o The Veggienauts Club!

The Veggienauts Club to comiesięczna subskrypcja pudełek z praktycznymi zajęciami opartymi na jednym sezonowym gwieździe warzywnej. Pomagamy dzieciom odkrywać, smakować i w końcu cieszyć się jedzeniem tęczy poprzez uczynienie jedzenia FUN.

Odkrywaj, baw się i ucz o pysznych, zdrowych składnikach poprzez gotowanie, naukę i projekty rzemieślnicze, a Twoje dzieci staną się ciekawskimi, pewnymi siebie zjadaczami.

Można nas znaleźć na stronie www.veggienauts.com lub na Instagramie, Facebooku i Pintereście @theveggienautsclub.


Z jakimi produktami do druku udało Ci się osiągnąć największy sukces?

Do wszystkich przepisów i kart aktywności używamy ulotek A5 firmy instantprint. Dzięki grubszemu papierowi mają one naprawdę wysoką jakość i są czymś, co klienci będą chcieli przechowywać i używać wielokrotnie. Co miesiąc dołączamy naklejkę do dziennika Veggienauts, która zawsze cieszy się ogromną popularnością.

Jak sprawić, by klienci czuli się wyjątkowo?

Jako mała firma, bliskie relacje z naszymi klientami są dla nas niezwykle ważne. Każde pudełko jest adresowane do dziecka biorącego w nim udział, a pierwsi klienci otrzymują od nas wydrukowaną kartkę powitalną i odręczne podziękowanie. Co miesiąc do jednego z pudełek dołączamy także przytulankę Jellycat, która jest niespodzianką i wyrazem naszej wdzięczności dla klientów.


Jakie są Twoje najważniejsze wskazówki dotyczące druku dla innych firm z Twojej branży?

Znajdź pomocną drukarnię, która pomoże Ci w razie jakichkolwiek pytań. Dla mnie, jako głównego testera przepisów, projektanta, marketingowca, osoby odpowiedzialnej za reklamę, osoby pakującej pudełka i wszystkich innych osób pomiędzy nimi, nieocenione jest to, że zespół Instantprint jest pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące technicznej strony druku i dostarczyć materiały w krótkim czasie.


Dlaczego zdecydowałeś się na druk w instantprint?

Obsługa klienta w instantprint jest fantastyczna, a wydrukowane materiały są zawsze dostarczane na czas i w wysokiej jakości. Gorąco polecamy!