Do tej pory pomogliśmy ponad 750 000 brytyjskich firm rozwijać się dzięki drukowi. Oto ich historie.


Agrumia narodziła się dla produkcji Limoncello z laboratorium likierów rzemieślniczych w pięknym terytorium Ravello, na Wybrzeżu Amalfi. Celem było odtworzenie starożytnych przepisów włoskiej tradycji, zaczynając od likierów, a następnie rozszerzając się na serię produktów delikatesowych - z głównym naciskiem na wybrzeże Amalfi i owoce cytrusowe.

Dowiedz się, jak Agrumia wykorzystuje druk do rozwoju swojej działalności.

Przeczytaj teraz


Alfa Travel jest dumna z tego, że oferuje wysokiej jakości, korzystne cenowo wakacje w najlepszych kurortach w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europie. Jako zaangażowani właściciele pracowników, są jeszcze bardziej zdeterminowani, aby zapewnić fantastyczne doświadczenia klientów. Oto jak wykorzystują druk!

Przeczytaj teraz

Asikara to żywa, kolorowa, inspirowana Afryką marka modowa, która specjalizuje się w produkcji współczesnych tkanin. Oto jak wykorzystują ulotki do budowania świadomości marki oraz ich najlepsze wskazówki dotyczące marketingu w okresie świątecznym.

Przeczytaj teraz

Chill Your Beans specjalizuje się w dobrym samopoczuciu dzieci, wierząc, że każdy zasługuje na szansę na rozkwit i zaczynając od najmłodszych lat, ponieważ pozwala nam to stworzyć styl życia, który stawia nasze zdrowie psychiczne jako priorytet. Oto jak wykorzystują druk do tworzenia działań na rzecz dobrego samopoczucia swoich klientów.

Przeczytaj teraz

Cofton Holidays z siedzibą w Devon to wielokrotnie nagradzany park wakacyjny z bazą lojalnych klientów. Plakaty, menu i ulotki to kluczowe narzędzia, dzięki którym firma działa - oto jak.

Przeczytaj teraz


Założone w 1982 roku, to wiodące londyńskie studio tańca i fitness przynosi swoim klientom niesamowite bogactwo różnorodności. Danceworks wykorzystuje marketing drukowany do budowania świadomości i ekscytacji sezonowymi występami i zajęciami.


Czytaj dalej [CTA]


Spotkaliśmy się z Carlą (i jej psim asystentem Dashy!), założycielką Dash Design, małej, artystycznej firmy z siedzibą w Scottish Borders, która dostarcza papeterię, kartki i prezenty na zamówienie. Oto jak Carla wykorzystuje druk w swojej papeterii i działaniach marketingowych.

Przeczytaj teraz


Następnie poznajcie Dianę - założycielkę Diana Celine Photography, rodzinnej firmy fotograficznej. Oprócz portretów noworodków, rodzinnych i zwierząt domowych, oferuje ona również fotografie specjalistyczne, w tym motywy związane z wróżkami i Alicją w Krainie Czarów.

Przeczytaj teraz


Didi Rugby to oparte na umiejętnościach zajęcia dla małych dzieci, które koncentrują się na budowaniu aktywnego, zdrowego stylu życia. Zespół wykorzystuje umiejętności, narzędzia i wartości rugby, aby pomóc swoim członkom zbudować pewność siebie, rozwinąć dobrą koordynację i równowagę oraz - ogólnie - dobrze się bawić!

Przeczytaj teraz


Tom uruchomił The Fitness Experts z myślą o wyrównaniu nijakiego, powszechnego doświadczenia na siłowni, aby treningi były bardziej efektywne, a jednocześnie przyjemne. Od plakatów na siłowni do drukowanych programów treningowych, The Fitness Expert wykorzystuje przystępność i elastyczność druku do oferowania informacji wizualnych dla swoich członków.

Przeczytaj teraz


Podczas wizyty u naszych klientów dowiedzieliśmy się, jak Bidisha i Lee stworzyli wyjątkową kawiarnię (z indyjską nutą), dlaczego druk tak bardzo zmienił ich biznes oraz jakie są ich najważniejsze wskazówki, aby klienci czuli się wyjątkowo.

Przeczytaj teraz


Przyjrzeliśmy się Kate Moby, ekologicznej firmie zajmującej się ilustracją i projektowaniem, znanej z zachwycających, ręcznie rysowanych wzorów na artykułach gospodarstwa domowego, papeterii i prezentach. Oto jak wykorzystują druk, aby wyglądać niesamowicie.

Przeczytaj teraz


Kingfisher Packaging jest jednym z wiodących brytyjskich dostawców materiałów, systemów i maszyn do pakowania dla firm w całej Wielkiej Brytanii i poza nią. Oto jak wykorzystują druk.

Przeczytaj teraz


Letterbox Gifts to niezależna, prowadzona przez kobiety firma z siedzibą w Yorkshire. Jesteśmy domem wygodnych, pięknych prezentów na każdą okazję. Od etykiet na butelki po kartki z życzeniami - oto jak wykorzystują druk, aby ich klienci czuli się wyjątkowo.

Przeczytaj teraz


Lucidica to firma zajmująca się wsparciem IT z siedzibą w Shoreditch. Zapytaliśmy o to, jak druk pomógł tej jednoosobowej firmie rozwinąć się w stale rosnące małe i średnie przedsiębiorstwo, które szczyci się relacjami z klientami.

Przeczytaj teraz


Przyjrzeliśmy się Olivii Silva, założycielce Olivia Bowenworks. Olivia jest wykwalifikowaną terapeutką Bowena, która wykorzystuje druk do informowania klientów o rodzajach terapii, jakie oferuje, oraz do nawiązywania kontaktów z innymi profesjonalistami w tej lukratywnej branży. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak!

Przeczytaj teraz


Poznaj Rainbow After the Storm, serwis zajmujący się zdrowiem psychicznym i dobrym samopoczuciem, założony podczas pandemii, oraz klienta instantprint! Rainbow After the Storm zbudowało swoją społeczność za pomocą szeregu produktów drukowanych, od arkuszy do podręczników. Oto jak...

Przeczytaj teraz


The Sheffield Skincare Company specjalizuje się w naturalnej pielęgnacji skóry, a jej nazwy pochodzą od nazw dróg, pubów, slangu z Yorkshire i lokalnych zwrotów. Oto jak wykorzystują druk do oznaczania swoich produktów i promowania swojej działalności w okolicy.

Przeczytaj teraz


Klub Veggienauts to miesięczne pudełko subskrypcyjne zawierające praktyczne zajęcia oparte na jednym sezonowym warzywie gwiazdkowym. Pomagamy dzieciom odkrywać, smakować i w końcu cieszyć się jedzeniem tęczy poprzez uczynienie jedzenia ZABAWĄ. W każdym pudełku znajduje się szereg narzędzi do drukowania, które ożywiają radość dzieci z warzyw!

Przeczytaj teraz

Chcesz, aby Twoja firma znalazła się w centrum uwagi klienta? Wyślij nam wiadomość na Instagramie, aby uzyskać więcej informacji!